Переключиться на мобильную версию

У Ризі відбувся марш пам'яті колишніх легіонерів СС

У понеділок, 16 березня, більше 100 осіб взяли участь у ході легіонерів Waffen SS та їх прихильників у центрі столиці Латвії Ризі.

Марш відбувся, незважаючи на заборону Ризької Думи. Після традиційного богослужіння в пам'ять легіонерів, що проводили в Домському соборі, близько 40 осіб (в основному старшого віку) вирушили до пам'ятника Свободи, щоб покласти квіти. За ними, за інформацією Mixnews, пішли ще близько ста осіб.

Біля монумента, крім того, вже зібралися близько ста антифашистів. Коли учасники маршу легіонерів наблизилися до пам'ятника, їх зустріли люди у полосатих тюремних шапках, які почали кричати Гітлер капут!. Про будь-які зіткнення інформації не надходило.

Нагадаємо, в День легіонерів, який відзначається в Латвії 16 березня, влада Риги заборонила влаштовувати в центрі міста будь-які ходи і мітинги. Заборона торкалася як націоналістів, так і антифашистів.

У квітні 2008 року латвійський парламент відхилив пропозицію украй правої фракції Вітчизна і свобода визнати день легіону СС (16 березня) офіційною датою - днем пам'яті Латиських легіонерів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь