Переключиться на мобильную версию

Кабінет міністрів Кувейту вирішив піти у відставку

Уряд Кувейту вирішив піти у відставку через політичне протистояння з парламентом країни.

Про те, що кабінет міністрів подав прохання, повідомили два депутати парламенту Кувейту. Водночас, вони не повідомили, чи прийняв відставку емір Сабах аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах.

Спікер кувейтського парламенту Джасем аль-Харафі, у свою чергу, заявив, що поки що не має у своєму розпорядженні офіційної інформації про відставку міністрів. За його словами, засідання парламенту, призначене на вівторок, ніхто не скасовував. На ньому депутати планують поставити главі уряду запитання про заходи з подолання наслідків світової фінансової кризи, а також про витрати державних фондів.

Зазначимо, у разі, якщо уряд надсилає емірові країни лист про відмову від співпраці, емір може вчинити по-різному. У його силах відправити кабінет міністрів у відставку, або розпустити парламент.

Як відомо, політичне протистояння у Кувейті триває вже кілька років. Депутати парламенту звинувачують главу кабінету міністрів Насера аль-Сабаха - племінника еміра - у поганому управлінні країною, порушенні конституційних норм і розбазарюванні державних коштів.

14 грудня 2008 року емір Кувейту прийняв відставку уряду, проте ситуація після цього не покращилася.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь