Переключиться на мобильную версию

Кораблі Тихоокеанського флоту РФ завершили патрулювання біля берегів Сомалі

Великий протичовновий корабель Тихоокеанського флоту РФ Адмірал Виноградов і танкер Борис Бутома закінчили патрулювання у районі Африканського рогу, де брали участь у міжнародній операції по захисту торгових суден від нападу піратів.
Патрулювання завершено
Патрулювання завершено
mk.ru

Загін кораблів ТОФ у складі БПК Адмірал Виноградов, рятувального буксира Фотій Крилов, танкерів Борис Бутома і Печенга 9 грудня 2008 року відправився з Владивостока в Індійський океан. 2 січня загін кораблів ТОФ досяг Африканського рогу.

БПК Адмірал Виноградов і танкер Борис Бутома зараз тримають курс на Індонезію, де з 24 по 28 березня моряки-тихоокеанці зроблять діловий візит до індонезійського порту Джакарта.

Як повідомлялося, у квітні 2009 року Росія відправить до берегів Сомалі великий протичовновий корабель Адмірал Пантелеєв, який змінить аналогічне за типом судно Адмірал Виноградов.

Нагадаємо, 12 березня країни-члени НАТО схвалили оперативний план другої місії щодо протидії піратам біля узбережжя Африканського рогу.

У грудні минулого року почали патрулювання вод поблизу Сомалі військово-морський флот і військово-повітряні сили країн Євросоюзу в рамках операції Аталанта. На даний момент в Аденській затоці ведуть боротьбу з піратами коаліція військово-морських сил 16 країн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь