Переключиться на мобильную версию

Лукашенко провів переговори з президентом Вірменії з сином Миколою на руках

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув з офіційним візитом до Вірменії в супроводі свого позашлюбного сина і "спадкоємця", п'ятирічного Миколи.

Дитина не тільки зійшла разом з президентом по трапу літака, але і сиділа у нього на колінах під час спілкування глав держав, пише газета Московський комсомолець.

Останнім часом Лукашенко з'являється разом з Миколою майже на всіх офіційних заходах, зазначає МК. При цьому ЗМІ пов'язують це з тим, що президента Білорусі почав консультувати відомий британський піарник Тімоті Белл, а, на його думку, сімейна людина викликає у громадян більше довіри.

3 липня 2008 року під час параду на честь Дня незалежності Білорусі дитина знаходилася на головній трибуні разом із президентом, керівниками парламенту та уряду. Лукашенко брав сина і на відкриття Олімпіади в Пекіні. Тоді Микола був присутній під час підняття білоруського прапора в олімпійському селі, пише газета.

Потім Лукашенко приїхав разом з дитиною на саміт країн СНД в Киргизії. А у вересні 2008 року на виборах до парламенту країни Лукашенко голосував рукою сина Миколи.

У Олександра Лукашенко є також двоє дорослих синів. Віктор є помічником президента з національної безпеки, Дмитро очолює президентський спортивний клуб. Однак саме Колю президент Білорусі називав кілька разів своїм наступником.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь