Переключиться на мобильную версию

МЗС РФ звинуватило владу Латвії у потуранні неонацистам

У МЗС Росії вважають, що дії влади Латвії щодо припинення протестів антифашистів замість припинення зборів колишніх легіонерів Ваффен СС є продовженням практики потакання неонацистами.
МЗС РФ звинуватило владу Латвії у потуранні неонацистам
МЗС РФ звинуватило владу Латвії у потуранні неонацистам
АР

Офіційний представник МЗС РФ висловив подив у зв'язку з тим, що латвійська поліція не завадила завданню травми видному латвійському антифашисту - депутату Ризької Думи Віктору Дергунову.

"Ретельність натомість було проявлено зовсім в іншому - активність поліції була спрямована на припинення протестів антифашистів, а не незаконних зборах колишніх есесівців. Більше того, влада закрила в'їзд у країну цілій низці закордонним гостям, у тому числі російським, які прямували на конференцію Майбутнє без нацизму, що відбулася напередодні. Такі дії не можуть бути кваліфіковані інакше, як продовження практики потакання неонацистам ", - заявив російський дипломат.

Нагадаємо, 16 березня близько 100 осіб взяли участь у ході легіонерів Ваффен СС та їх прихильників у центрі Риги. Шлях їм спробували перегородили кілька десятків антифашистів. Як повідомила латвійська поліція, у результаті зіткнень було затримано 13 осіб.

Ризька Дума раніше заборонила проведення заходів, оскільки вважає ці акції небезпечними. Водночас, поліція обіцяла не перешкоджати бажаючим покласти квіти до пам'ятника Свободи.

Нагадаємо, минулорічний марш пам'яті легіонерів СС МЗС РФ назвало збіговиськом ганебного характеру.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь