Переключиться на мобильную версию

Браун: Великобританія ладна скоротити свій ядерний арсенал

Великобританія готова при необхідності піти на скорочення арсеналу своїх ядерних боєголовок. Про це заявив у вівторок, 17 березня, прем'єр-міністр Сполученого Королівства Гордон Браун.
На кожному із чотирьох атомних підводних човнів класу Vanguard є по 16 ядерних ракет
На кожному із чотирьох атомних підводних човнів класу Vanguard є по 16 ядерних ракет
gazeta.lv
"Якщо буде можливим скорочення числа наших власних боєголовок, Британія буде готова це зробити", - сказав Браун.

При цьому він не уточнив, чи є ці плани новими, а чи вони підтверджують раніше заявлену прихильність британського уряду скоротити до середини 2020-х років сили ядерного стримування країни на 20% - із 192 до 160 боєголовок.

На даний час Великобританія володіє чотирма атомними підводними човнами класу Vanguard. На кожному із них перебуває по 16 ядерних ракет типу Trident, загальна кількість боєголовок дорівнює 192.

Нагадаємо, 7 березня президент Росії Дмитро Медведєв запропонував США виключити можливість розміщення стратегічних наступальних озброєнь за межами національної території.

На початку лютого газета The Times написала, що президент США Барак Обама має намір запропонувати Росії план зі скорочення ядерних озброєнь на 80%. Згідно із планом кількість ядерних боєголовок, як у США, так і у Росії має бути скорочена до тисячі.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь