Переключиться на мобильную версию

США провели успішне випробування ракети-перехоплювача системи ПРО

Американське військове командування повідомило про чергове успішне випробування ракети-перехоплювача системи протиракетної оборони (ПРО).
США провели успішне випробування ракети-перехоплювача
США провели успішне випробування ракети-перехоплювача
АР

Про це в середу, 18 березня, повідомило агентство АР із посиланням на заяву Агентства з протиракетної оборони (Missile Defense Agency) Міноборони США.

За даними Агентства, випробування, в ході яких ракета-перехоплювач над Тихим Океаном вразила балістичну ракету-мішень середньої дальності, відбулися 17 березня.

Пуск протиракети, назву якої агентство не приводить, здійснено із наземної мобільної пускової установки, що знаходилася на західному узбережжі гавайського острова Кауаї. Ракету-мішень пускали з мобільної платформи морського базування, що знаходилася в районі того ж острова.

За заявою керівництва Агентства ПРО США, випробування комплексу протиракетного озброєння, яке призначено для знищення балістичних цілей на завершальній траєкторії, було успішним.

Нагадаємо, в грудні минулого року Пентагон провів над Тихим океаном чергове випробування системи протиракетної оборони (ПРО) наземного базування. Тоді завданням триступеневої ракети-перехоплювача, що стартувала із шахтної установки з авіабази Ванденберг в Каліфорнії, було виявити і знищити навчальну боєголовку.

***

Починаючи з 1983 року США витратили на створення системи ПРО наземного базування понад 100 мільярдів доларів. Ракети-перехоплювачі розміщуються на Алясці і в Каліфорнії.

До кінця року поточного року планують мати 30 таких триступеневих перехоплювачів. Ще десять протиракет, лише в двоступеневому варіанті, Пентагон планує розгорнути на території Польщі до 2013 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь