Переключиться на мобильную версию

Конституційний суд Мадагаскару визнав законність зміни влади

Вищий конституційний суд Мадагаскару затвердив в якості виконуючого обов'язки президента країни лідера опозиції Ендрю Раджоеліну, що прийшов до влади за допомогою військових.

У поширеному в столиці Мадагаскару - Антананаріву - комюніке наголошується, що суд визнав законною передачу влади Ендрю Раджоеліні військовою директорією. Як повідомляється, військові відмовилися від влади на користь лідера опозиції, передає ІТАР-ТАРС.
Напередодні армія Мадагаскару зняла з себе владні повноваження, які їй передав президент Марк Равалуманана, котрий пішов у відставку. А лідер опозиції Мадагаскару 34-річний Ендрю Раджоеліна у вівторок, 17 березня, після передачі йому повноважень від лідера військового командування оголосив себе президентом країни.

Після того, як напередодні лояльні опозиції військові захопили одну із резиденцій екс-глави Мадагаскару, Марк Равалуманана передав їм свої повноваження і, за деякими даними, вже виїхав з країни.

***

Політичне протистояння між президентом і опозицією на Мадагаскарі загострилося у січні 2009 року. Воно вилилося у вуличні зіткнення між прихильниками Раджоеліни і поліцією, в результаті чого загинуло більше 130 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь