Переключиться на мобильную версию

Американське сало рекламують на вулицях Москви

У Москві знову з'явилася реклама Американського сала, що в лютому цього року стала причиною для численних скандалів, у тому числі на міжнародному рівні.
У Москві знову з'явилася реклама Американського сала
У Москві знову з'явилася реклама Американського сала
nr2.ru

Як повідомляє РІА Новий Регіон, судячи із стендів, де розміщено рекламні матеріали, Американське сало - це назва роману, автором якого є якийсь О. Воля.

На рекламному плакаті літературного твору говориться: "Продукт виготовлено із застосуванням військової технології психологічного впливу та консервування, яка дозволяє зберігати споживчі властивості без обмеження часу і гарантує відчуття ситості і задоволення".

Спочатку рекламу Американського сала було розміщено в московському метрополітені. На банерах було представлено три види сала: гостре, з кропом і сало в шоколаді.

Видання нагадує, що появу такої реклами прихильники Президента України Віктора Ющенка назвали провокацією, метою якої є проект посилення Кремлем антиукраїнської політики. Побоюючись міжнародного скандалу, керівництво підземки відмовилося від розміщення реклами.

Трохи пізніше ЗМІ поширили інформацію про те, що Американське сало у вигляді консервів з'явилося на полицях московських магазинів і нібито є продуктом із стратегічних запасів США. В інтернеті навіть розпочалася акція на підтримку американської економіки. Ресурс Mediactivist.Ru пропонував врятувати США від кризи, купивши продукт під назвою "Американське сало", який здобув скандальну популярність.

Пізніше, за інформацією видання, у Верховній Раді та Держдумі РФ було поширено рукопис під назвою Американське сало. За однією з версій це був проект старту президентської компанії в Україні за участю кремлівського кандидата.

У ЗМІ з'являлася інформація про причетність до реклами руху Воїни креативу, що об'єднує політтехнологів і піарників. Координатор організації Михайло Ковальов підтвердив, що Американське сало присвячене президентським виборам в Україні, дату яких доведеться визначити Верховній Раді. Він також заявив, що найближчим часом кампанія з бюджетом у $ 9 млн стартує в Україні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь