Переключиться на мобильную версию

Папа Римський не має наміру пом'якшувати заборону на використання презервативів

дружиною Папа Римський Бенедикт XVI, перебуваючи з візитом в Африці, відмовився пом'якшити заборону Ватикану на використання презервативів адептами римської католицької церкви.
Папа Римський з президентом Конго
Папа Римський з президентом Конго
АР

Понтифік висловив думку, що безкоштовна роздача презервативів не є вирішенням проблеми СНІДу. "Цю проблему не можна подолати за допомогою одних грошей", - зазначив Бенедикт XVI, додавши, що вихід лежить у утриманні, духовному і людському пробудженні й дружньому ставленні до мучеників.

У ході поїздки в Камерун Папа Римський зустрінеться з католицькими єпископами, які спеціально з'їдуться туди з усього континенту. Після цього понтифік прибуде в іншу африканську країну - Анголу, де виступить з промовою, в якій, як очікується, закличе світову спільноту не залишати Африку без допомоги та підтримки.

Зазначимо, за даними досліджень ООН та ВООЗ, Екваторіальна Африка більше за інші регіони Землі страждає від поширення СНІДу та ВІЛ, число інфікованих у 2008 році досягло 22 млн. осіб. Через це в регіоні не вщухають гарячі суперечки між прихильниками використання презервативів та їх противниками.

З 1978 по 2006 роки частка католиків серед населення Африки збільшилася з 12% до 17%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь