Переключиться на мобильную версию

Росія та Аргентина запроваджують безвізовий режим

Сьогодні, 18 березня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у присутності посла Аргентини Леопольдо Браво підписав російсько-аргентинську угоду про безвізовий режим.
Сергій Лавров підписав російсько-аргентинську угоду про безвізовий режим
Сергій Лавров підписав російсько-аргентинську угоду про безвізовий режим
newtimes.ru

Документ дозволяє росіянам перебувати на території Аргентини без візи до 90 днів кожні півроку. Те ж стосується й аргентинців, які побажають відвідати Росію.   

Водночас, іноземцям забороняється без візи здійснювати комерційну діяльність або працювати за наймом. При цьому держави мають право відмовити у в’їзді особам, приїзд яких вони визнають небажаним.

Рішення про скасування візового режиму ухвалили наприкінці 2008 року за підсумками переговорів лідера Росії Дмитра Медведєва і президента Аргентини Крістіни Фернандес де Кіршнер.

Міністр закордонних справ латиноамериканської країни документ вже завізував. Очікується, що угода набере чинності через місяць після того, як сторони повідомлять один одному про ратифікацію документа.

Нагадаємо, напередодні у посольстві Колумбії в Росії повідомили, що в другій половині квітня буде скасовано візовий режим для російських громадян.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь