Переключиться на мобильную версию

У Франції розпочався загальнонаціональний страйк

У четвер, 19 березня, у Франції розпочався загальнонаціональна страйк, учасники якого закликають уряд вжити додаткових заходів для захисту робочих місць та рівня зарплат.

Страйк  організували вісім найбільших французьких профспілок. По всій країні має відбутися близько 200 демонстрацій, у яких, як очікується, візьмуть участь від 1 до 2,5 мільйона осіб. Роботу шкіл та лікарень буде, швидше за все, порушено, очікуються також перебої з транспортом.

Учасники страйку вимагають від Ніколя Саркозі змінити курс: переглянути антикризову програму, збільшити фінансову підтримку підприємств, припинити скорочення державних службовців.

У відповідь Саркозі заявив, що розуміє занепокоєння французького народу. Тим не менше, він стверджує, що його уряд більше нічим не може допомогти людям, які зазнають труднощів в умовах фінансової кризи.

Нагадаємо, це вже другий загальнонаціональний страйк у Франції в цьому році. 29 січня, за підрахунками профспілок, на вулиці вийшли близько 2,5 мільйонів французів, вимагаючи захисту і підтримки в період кризи. Тоді одна з масштабних демонстрацій за останній час у Франції переросла в масові заворушення та сутички з поліцією у центрі міста.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь