Переключиться на мобильную версию

Австрійський маніяк у заключному слові вибачився і розкаявся

Австрійський маніяк Йозеф Фрітцль, котрий 24 роки ґвалтував свою доньку, виступив у суді з останнім словом.
Фрітцль: Я шкодую усім серцем
Фрітцль: Я шкодую усім серцем
АР

Підсудний висловив жаль і каяття. "Я шкодую усім серцем. На жаль, я нічого вже не можу змінити", - цитує Фрітцля AFP.

Водночас, прокурор, який веде справу Йозефа Фрітцля, звернувся до суду з вимогою засудити підсудного до "максимального покарання". Якщо суд задовольнить цю вимогу, то Фрітцля засудять до довічного ув'язнення. Тим не менше, якщо підсудного визнають винним лише в інцесті, йому загрожує всього один рік в'язниці. За зґвалтування ж можуть дати 15 років.

Як повідомляє Associated Press, присяжні вже отримали список запитань, на які вони повинні відповісти. Прослухавши заключні виступи прокурора і захисника, колегія вийшла для винесення вердикту. Очікується, що і вердикт, і вирок буде винесено 19 березня у другій половині дня.

Нагадаємо, судовий процес над Йозефом Фрітцлем - маніяком, який чверть століття тримав в ув'язненні і ґвалтував власну дочку, розпочався 16 березня.

18 березня Йозеф Фрітцль визнав себе винним за всіма висунутими звинуваченнями. Серед звинувачень, які пред'явлено підсудному - зґвалтування, інцест, незаконне позбавлення волі, примус до співжиття, поневолення і ненавмисне вбивство однієї з дітей, яких від Фрітцля народила його дочка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь