Переключиться на мобильную версию

Російських дітей змусять піти в дитсадки

У Росії готують поправки до законодавства, якими може бути введено обов'язкове відвідування дошкільних закладів.
У Росії вводять обов'язкову дошкільну освіту
У Росії вводять обов'язкову дошкільну освіту
АР

Над нововведеннями зараз працює російське міністерство освіти і науки. Батькам доведеться віддати дитину у виховний центр за рік до школи, щоб його її підготували до навчання. Водночас, поки невідомо, які покарання чекають батьків, які не виконуватимуть нові вимоги.

За словами директора російського Інституту вікової фізіології Мар'яни Безруких, ідея про обов'язкову дошкільну освіту спрямована на те, щоб забезпечити рівні стартові можливості перед школою. "Є діти, з якими активно займаються перед школою, а є діти, з якими ніхто не займається. І прийшовши до школи, вони по-різному сприймають навчальний матеріал, по-різному готові до того, щоб вчитися, навіть до того, щоб активно працювати чотири уроки", - прокоментувала ідею Вестям FM Мар'яна Безруких.

На її думку, реалізувати задумане зараз неможливо, оскільки не вистачає кваліфікованих фахівців. Крім того, не всі розуміють, що існують індивідуальні особливості дітей і не можна зі всіма працювати однаково, поскаржився директор Інституту вікової фізіології.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь