Переключиться на мобильную версию

Китай відзначає "свято розумних яєць"

Китай зустрічає в п'ятницю, 20 березня, День середини весни за традиційним календарем, більше відомий на Заході, як весняне рівнодення.
Свято знаменує собою початок посівних робіт
Свято знаменує собою початок посівних робіт
nr2.ru

Крім того, в народі його називають "святом розумних яєць", бо в цей день куряче яйце з легкістю можна поставити у вертикальне положення.

Китайські астрологи пояснюють феномен тим, що в період рівнодення вектори прискорення Землі навколо своєї осі і навколо Сонця урівноважують один одного, створюючи ідеальний баланс для постановки яйця "струнко". Деякі вчені сперечаються з цим твердженням.

Як пояснюють китайці, для цього дійства ідеально підходить чотириденне яйце. Щоб воно трималося вертикально, його треба трохи розкрутити навколо своєї осі.

Вважається, що тим, хто поставив яйце у вертикальне положення, до кінця року буде щастити.

Свято знаменує собою початок посівних робіт, і селяни наперед просять Небеса, щоб молоді сходи не погубила посуха.

Як повідомлялося, 29 лютого в передмісті Токіо відбулося традиційне Свято оголених. Свято оголених - це древній ритуал, під час якого японці борються один з одним у бруді на рисовому полі. Таким чином учасники просять богів успіху, міцного здоров'я та гарного врожаю. Незважаючи на холод, вони сміливо занурюються у замерзлий бруд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь