Переключиться на мобильную версию

Окруашвілі має намір повернутися до Грузії

Колишній міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілі, який очолює опозиційну партію За єдину Грузію, має намір повернутися на батьківщину з Франції, де він отримав політичний притулок.
Окруашвілі має намір повернутися в Грузію
Окруашвілі має намір повернутися в Грузію
defenselink.mil

Однопартійці Окруашвілі не назвали точної дати повернення політика, зазначивши лише, що він повернеться "незабаром", повідомляє AFP.

Нагадаємо, колишнього міністра оборони Грузії Іраклія Окруашвілі заочно засуджено до 11 років тюремного ув'язнення.

Офіційний представник МВС Грузії Шота Утіашвілі уже прокоментував плани Окруашвілі щодо повернення у Грузію. За словами представника МВС, колишнього міністра заарештують відразу ж після приїзду в країну.

***

У розпал війни в Південній Осетії Саакашвілі, виступаючи на мітингу, закликав колишнього міністра повернутися на батьківщину і "забути минуле", однак через кілька днів Окруашвілі було відмовлено у в'їзді до Грузії.

Іраклій Окруашвілі колись вважався одним з найвідданіших прихильників Саакашвілі. Однак після того, як у 2006 році Окруашвілі зняли з посади міністра оборони країни, він став виступати проти політики чинного грузинського керівництва.

У відповідь на це Грузинська влада Окруашвілі звинуватила в корупції та здирництві. Колишнього міністра затримали, проте незабаром його звільнили під заставу і він виїхав з країни у Францію, де він згодом отримав статус політичного біженця. Запит Грузії про екстрадицію Окруашвілі було відхилено французьким судом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь