Переключиться на мобильную версию

Обама вибачився за невдалий жарт на адресу розумово відсталих

Президент США Барак Обама вибачився перед учасниками Спеціальної Олімпіади за невдалий жарт і запросив їх зіграти у баскетбол або боулінг у Білому домі.
Обама вибачився за невдалий жарт
Обама вибачився за невдалий жарт
usa.lenta.ru

Напередодні американський лідер брав участь у комедійному шоу на телеканалі NBC. Розповідаючи про те, що він не дуже добре грає в боулінг, Обама порівняв себе з учасниками Спеціальної Олімпіади для розумово відсталих.

Усвідомивши недоречність такого порівняння, господар Білого дому вже через кілька годин сам подзвонив організаторові цих змагань Тіму Шрайверу і приніс свої вибачення. За словами останнього, Обама пояснив, що він у жодному разі не хотів образити нікого з учасників Олімпіади.

Окрім того, американський президент заявив, що підтримує ідею занять спортом для людей з різними відхиленнями, після чого запропонував Шрайверу і його підопічним пограти у баскетбол або боулінг.

Як відомо, Спеціальна Олімпіада, в якій беруть участь люди з розумовими відхиленнями, проводиться раз у чотири роки і дозволена Міжнародним олімпійським комітетом.

Зазначимо, комедійне телешоу The Tonight Show (Сьогодні увечері), в якому відзначився Барак Обама, є дуже популярним у США. Вчора ж його рейтинги зашкалювали, оскільки вперше в історії Америки її президент взяв участь у розважальній програмі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь