Переключиться на мобильную версию

На острові Хайнань понад 360 дітей заразилися смертельно небезпечним ентеровірусом

Понад 360 випадків захворювання дітей смертельно небезпечним ентеровірусом були зафіксовані за три тижні на популярному китайському курортному острові Хайнань.
На острові Хайнань понад 360 дітей заразилися смертельно небезпечним ентеровірусом
На острові Хайнань понад 360 дітей заразилися смертельно небезпечним ентеровірусом
stat.gogo.mn

Про це повідомила в суботу служба новин Sina.

Нагадаємо, бурхливе розповсюдження ентеровірусу сталося в КНР у квітні-травні 2008 року. Тоді ним заразилися майже 30 тисяч дітей, 40 з яких загинули.

Вірус вражає в основному маленьких дітей.

Медики рекомендують батькам стежити за тим, щоб дитина частіше мила руки, не пила некип'ячену воду, не їла немиті овочі та фрукти, а також не відвідувала друзів, які підхопили ентеровірус.

Ентеровіруси можуть викликати у людини цілу низку важких захворювань. Збудник інфекції проникає в організм через слизову травного тракту і верхніх дихальних шляхів.

Захворювання у багатьох випадках супроводжується лихоманкою, головним болем, болями в черевній області, нудотою і блювотою. При потраплянні в кров вірус здатний вражати різні органи, викликаючи серйозні, а іноді й смертельні захворювання.

Як повідомлялося 5 листопада 2008 року, щонайменше 2 дитини загинули, 28 дітей були госпіталізовані в результаті масового отруєння школярів у провінції Ганьсу в Китаї.

20 жовтня 2008 року повідомлялося, що в місті Цзяноу східної китайської провінції Фуцзянь у період з 1 по 17 жовтня три дитини померли і ще 113 осіб заразилися  шлунково-кишковою інфекцією - ентеровірусом 71.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь