Переключиться на мобильную версию

Довжина черги в туалет у Брюсселі стала рекордною

У Брюсселі світовий рекорд на найдовшу чергу в туалет був поставлений в неділю з нагоди Міжнародного дня води, передає бельгійський телеканал La Une.
Води!
Води!
AFP

Ініціатором акції виступило бельгійське відділення Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), вирішивши таким незвичайним чином привернути увагу преси та громадськості до проблем нестачі води в світі. 

За даними ЮНІСЕФ, кожні 20 секунд у світі помирає одна дитина через брак води, а одна людина з восьми на Землі не має прямого доступу до питної води. Нестача води також часто призводить до поширення різних захворювань, особливо серед дітей. 

На площі Іспанії у бельгійській столиці в неділю була спеціально встановлена кабінка пересувного туалету. В акції, за оцінкою організаторів, взяли участь 756 осіб. Для світового рекорду потрібно щонайменше 500 людей. Рекорд бельгійців на найдовшу чергу в туалет в світі буде занесено в Книгу рекордів Гіннеса. 

Бельгійська місія ЮНІСЕФ має намір боротися за поліпшення доступу до води. У неділю, 22 березня, стартувала кампанія організації за чистоту і доступність води під назвою WASH (Water, Sanitation, Hygiene - Вода, Очищення, Гігієна) або Кожна крапля на рахунку. 

Бельгійське відділення ЮНІСЕФ розраховує зібрати в ході кампанії близько 860 тисяч євро, які підуть на реалізацію проекту WASH в Малі і Болівії.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь