Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Австрійського маніяка посадять до в'язниці з тенісним кортом, бібліотекою та спортзалом

Австрійський маніяк Йозеф Фрітцль, якого було засуджено до довічного ув'язнення за багаторічне катування своєї дочки, вибрав виправні установи, в якому він буде відбувати покарання.
Фрітцль вибрав собі в'язницю
Фрітцль вибрав собі в'язницю
АР

Як повідомляє газета The Times зі слів адвоката засудженого, той буде сидіти у в'язниці Гарстен, що розташована в будівлі колишнього жіночого монастиря у 30 хвилинах їзди від Амштеттена, де злочинець жив до арешту.

Як з'ясувало видання, у цій в'язниці є тренажерний зал, тенісний корт і велика бібліотека; ув'язненим надано можливість вивчати іноземні мови, співати в місцевому хорі і займатися різноманітними хобі.

Зазначається, що Гарстен розташована в лісовому масиві біля підніжжя Альп, так що у її мешканців немає недоліку в світлі і свіжому повітрі. Крім того, Фрітцль, у якого знайшли психічні відхилення, отримає лікування та догляд.

Суд, що виніс вирок Фрітцлю, постановив, що він повинен відбувати покарання у в'язниці для психічно хворих злочинців. Згідно з австрійським законам, маніяку було надано право вибрати одну з трьох установ, у якій є відповідні рішенню суду умови.

Нагадаємо, 19 березня австрійський суд визнав Йозефа Фрітцля винним по всіх п'яти пунктах обвинувачення: інцест, незаконне позбавлення волі, неодноразове зґвалтування, утримання людей в рабстві і вбивство через недогляд. Сам Фрітцль напередодні визнав свою провину в здійсненні усіх цих злочинів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь