Переключиться на мобильную версию

Обама: США повинні виробити стратегію виходу з Афганістану

Президент США Барак Обама заявив, що його країна повинна виробити стратегію виходу з Афганістану, незважаючи на плани Вашингтона направити в країну додаткові війська для боротьби із талібами.
Обама: США повинні виробити стратегію виходу з Афганістану
Обама: США повинні виробити стратегію виходу з Афганістану
АР

Про це глава Білого дому заявив в інтерв'ю американській телекомпанії CBS. Обама також підкреслив, що його адміністрація готується оприлюднити нову стратегію щодо Афганістану. За словами президента, запобігання нападів на об'єкти США залишається "головним бойовим завданням" американських військ в Афганістані.

Президент США наголосив, що ситуацію в Афганістані неможливо поліпшити виключно військовими засобами: "Ми не повинні думати, що тільки військовий підхід вирішить усі наші проблеми в Афганістані".
Водночас, спецпосланець США по Афганістану і Пакистану Річард Холбрук зазначив, що Вашингтон більше не буде поділяти ці дві країни. "У минулому уряді Сполучених Штатів ... розробляли окрему політику стосовно Афганістану і окрему щодо Пакистану. Нам доведеться з'єднати дві ці політики, і, я сподіваюся, світ нас в цій справі підтримає", - заявив американський дипломат.

Раніше, 10 березня, віце-президент США Джозеф Байден заявив, що європейці й американці втомилися від війни в Афганістані, але боротьбу з тероризмом буде продовжено.

Нагадаємо, в лютому президент США Барак Обама підписав розпорядження про збільшення американського військового контингенту, який дислоковано в Афганістані. За неофіційними даними, в Афганістан направлять 17 тисяч осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь