Переключиться на мобильную версию

Едуард Лімонов запропонував перенести столицю Росії у Південний Сибір

Опозиційний політик і письменник, один із лідерів Другой России Едуард Лімонов, який заявив про намір балотуватися в президенти Росії в 2012 році, у понеділок, 23 березня, представив свою передвиборчу програму.
Лімонов представив свою передвиборчу програму
Лімонов представив свою передвиборчу програму
segodnya.ua

Як йдеться в повідомленні, яке поширено його соратниками, "серед національних проектів Лімонова - перенесення столиці в Південний Сибір, націоналізація нафтогазової галузі, стимулювання сільського господарства, будівництво дешевого житла".

Крім того, Лімонов пропонує "провести тотальну зміну еліт, позбутися, нарешті, від морально збанкрутілої радянської номенклатури і її нащадків".

"Антикризові заходи включають в себе заборону на вивезення капіталів за кордон, заморозку цін на основні продукти харчування, прогресивну шкалу оподаткування, відмову від оплати квартплати та плати за комунальні послуги з бідних верств населення та інше", - заявляє Лімонов.

Нагадаємо, Лімонов оголосив про намір балотуватися в президенти РФ 3 березня.

Політику 66 років, він був лідером забороненої Націонал-більшовицької партії (НБП) і одним із керівників альтернативного парламенту російських опозиціонерів Національної асамблеї.

Лімонов веде активну опозиційну боротьбу. Будучи одним із лідерів коаліції Другая Россия, він не раз брав участь у "Марші незгодних" з вимогою відставки уряду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь