Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Нетаньяху завершив формування правлячої коаліції

Лідер ізраїльської партії Лікуд Біньямін Нетаньяху і керівник партії Авода Ехуд Барак домовилися про створення коаліції, повідомляє газета Гаарец.

Члени Аводу мають проголосувати стосовно укладання коаліційної угоди 24 березня. Якщо вони погодяться підписати угоду з Лікудом, то у коаліції на чолі з прем'єром Нетаньяху буде більшість у Кнесеті - 66 депутатів.

Раніше, 15 березня, коаліційну угоду Лікуд підписав з партією Наш дім - Ізраїль, лідером якої є Авігдор Ліберман. При цьому Ліберман повинен зайняти пост міністра закордонних справ у новому уряді.

На виборах у Кнесет, що відбулися 10 лютого, партія Лікуд зайняла друге місце, отримавши 27 місць у парламенті, а Наш дім - Ізраїль став третім, отримавши 15 мандатів. Першою була партія Кадіма, яку очолює Ціпі Лівні, яка забезпечила собі 28 місць в Кнесеті.

Незважаючи на перемогу Кадіми, президент Ізраїлю доручив формування уряду лідеру Лікуда Біньяміну Нетаньяху. Лікуд та Кадіма одразу ж після виборів заявили, що не зможуть сформувати уряд національної єдності. Водночас, після того, як Нетаньяху було доручено формування уряду, він провів переговори з Лівні, які, як і очікувалося, завершилися безрезультатно.

Партія Кадіма після трьох років перебування при владі в Ізраїлі заявила про свою готовність піти в опозицію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь