Переключиться на мобильную версию

Росія не буде вступати у нову гонку озброєнь

Секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев заявив, що Росія не має наміру вступати у нову витратну гонку озброєнь.
Росія не планує вступати у нову гонку озброєнь
Росія не планує вступати у нову гонку озброєнь
lenta.ru
Сьогодні, 24 березня, він презентував основні положення Стратегії національної безпеки Росії до 2020 року. Незважаючи на те, що ще протягом місяця дану стратегію будуть доопрацьовувати, Патрушев заявив, що це не змінить стратегію принципово. За його словами, Росія має намір виключати витратну конфронтацію та нову гонку озброєнь.

"На довгострокову перспективу ми будемо намагатися вибудовувати міжнародні відносини на принципах рівноправності та взаємовигідного співробітництва держави, опори на міжнародне право, забезпечення надійної та рівної безпеки. Однак, для захисту своїх національних інтересів Росія буде проводити раціональну та прагматичну зовнішню політику", - заявив секретар РБ Росії.

За його словами, передбачено механізм оцінки стану нацбезпеки через контрольні показники. Крім того, Стратегія буде пов'язана із концепцією соціально-економічного розвитку країни до 2020 року. "Ці два документи повинні доповнювати один одного", - пояснив Патрушев.

Зазначимо, зараз Міноборони РФ проводить реформування армії, яку скоротять та переведуть на нову структуру до 1 грудня 2009 року. Крім того, найближчими роками Москва має намір виділити значні кошти на оновлення парку військової техніки та озброєння армії. Масштабне переозброєння, як заявив президент Росії Дмитро Медведєв, розпочнеться уже у 2011 році.

У 2009-2011 році на держоборонзамовлення із бюджету виділено чотири трильйона рублів. Ці витрати, за словами російського прем'єр-міністра Володимира Путіна, не заплановано скорочувати у зв'язку із фінансовою кризою.

Раніше Рада безпеки Росії закликала керівництво країни підтримувати ядерний паритет із США.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь