Переключиться на мобильную версию

Обама очікує стабільного прогресу в переговорах з Іраном

Президент США Барак Обама очікує "стабільного прогресу" у переговорах з Іраном.
Обама: Ми сподіваємося, що зможемо добитися стабільного прогресу
Обама: Ми сподіваємося, що зможемо добитися стабільного прогресу
АР

Виступаючи на прес-конференції в Білому домі у вівторок, 24 березня, Обама пояснив свій позитивний настрій надіями на ефективність свого безпрецедентного відеопослання Ірану.

"Ми підготували відеопослання для іранського народу і влади. Багато хто говорить, що вони не будуть негайно знищувати ядерну зброю або перестануть фінансувати тероризм. Ми й не очікували цього. Ми сподіваємося, що зможемо добитися стабільного прогресу в цій сфері", - сказав Обама.

Він підкреслив, що головний інструмент політики - це наполегливість у досягненні своєї мети.

Також глава Білого дому оцінив ситуацію в Ізраїлі. Президент США переконаний, що головне завдання міжнародної громадськості - домогтися миру на Близькому Сході.

"Статус кво не є стійким", - заявив Обама. Він підкреслив, що міжнародне співтовариство має домагатися того, щоб палестино-ізраїльські переговори завершилися стабільним миром.

Нагадаємо, Білий дім 20 березня оприлюднив відеозвернення президента США Барака Обами, в якому американський лідер закликав іранський народ і владу до "налагодження конструктивних відносин між США, Іраном і світовим співтовариством".

Тегеран вітав звернення президента США, проте зазначив, що слова Обами повинні підкріплюватися визнанням адміністрації США своїх минулих помилок.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь