Переключиться на мобильную версию

Головком НАТО: Відносини США і Росії знаходяться в найгіршій ситуації після закінчення холодної війни

Відносини США та Росії увійшли у фазу невизначеності і знаходяться в найгіршій ситуації після закінчення "холодної війни".
Відносини США та Росії увійшли у фазу невизначеності
Відносини США та Росії увійшли у фазу невизначеності
russia.uz

Таку думку висловив генерал армії США Джон Креддок, головком НАТО в Європі, у своїй доповіді Конгресу США.

Оцінюючи дії Москви під час війни з Грузією в серпні 2008 року і газового конфлікту з Україною в січні 2009, Креддок припустив, що вони спрямовані на ослаблення згуртованості Європи та зменшення впливу США в регіоні. Він зазначив, що Москва "не церемонитися" із найближчими сусідами та європейськими країнами, які залежать від поставок палива, повідомляє AFP.

На думку генерала, війна в Південній Осетії зруйнувала уявлення, які склалися після закінчення "холодної війни", про те, що кордони на території колишнього СРСР знаходяться в безпеці.

Нагадаємо, 21 березня міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Росія незадоволена домінуючою роллю США в системі європейської безпеки і тим, що Америка робить з сусідніми з Росією країнами, які раніше входили до складу СРСР.

Як повідомлялося зустріч президентів Росії та США відбудеться 1 квітня в Лондоні. За словами президента РФ Дмитра Медведєва, "є всі можливості, щоб відкрити нову сторінку у відносинах Росії та США".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь