Переключиться на мобильную версию

У США семирічний хлопчик отримав $ 2,5 тис. за самі найбільш смердючі кросівки

Семирічного хлопчика з американського штату Юта на щорічному конкурсі визнано володарем кросівок із найсильнішим запахом в США.
Конкурс традиційно проходить у містечку Монпельє
Конкурс традиційно проходить у містечку Монпельє
photofile.name

Про це повідомляє сьогодні телерадіокорпорація ВВС.

Змагання проводилося для дітей у віці від семи до 15 років. Ім'я переможця - Джошуа Бут. Завдяки запаху свого взуття хлопчик став володарем чека на 2,5 тисячі доларів, декількох упаковок дезодоранту для ніг від спонсорів та можливості з'їздити в Нью-Йорк. Після нагородження Джошуа не зміг відповісти на питання, на що витратить виграні гроші.

Конкурс, який традиційно проходить у містечку Монпельє в штаті Вермонт, організовує компанія-виробник дезодорантів для взуття Odor-Eaters.

Силу запаху, який йшов з кросівок учасників, оцінювали професор університету і хімік-фахівець Національного аерокосмічного агентства США.

Нагадаємо, минулого року переможцем конкурсу став п'ятнадцятирічний Бен Рассел зі штату Аляска, надавши на суд журі пару взуття, в якій він два роки ходив на рибалку та полювання.

Відзначимо, у Голландії студент з нестерпним запахом ніг домагався не перемоги на будь-якому конкурсі, а права відвідувати заняття. У лютому суд зобов'язав професорів і студентів "затикати носи" і повернув голландця в університет.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь