Переключиться на мобильную версию

Обама відмовився від телесуфлерів

Президент США Барак Обама в ході телевізійної конференції у вівторок, 24 березня, використав не звичайні телесуфлери, а великий монітор, який встановлено біля задньої стіни Східного залу в Білому домі.
У вівторок Обама вдруге давав конференцію
У вівторок Обама вдруге давав конференцію
АР

Як вважають коментатори каналу Fox News, таким чином адміністрація відреагувала на зауваження про надмірне використання президентом телесуфлерів.

Телесуфлери - дисплеї, що відображають текст промови, - раніше встановлювалися для виступів Обами по обидві сторони від його трибуни.

У вівторок Обама вдруге давав конференцію, яка транслювалася в прямому телевізійному ефірі в прайм-тайм. Виступ президента було присвячено ключовим ініціативам його адміністрації.

У своєму виступі Обама заявив, що після 64 днів на посаді глави держави американський народ оцінює його вже за прийнятими рішеннями, а не як першого афроамериканця, який очолив адміністрацію.

Глава Білого дому висловив упевненість в тому, що його уряд йде вірним курсом як у внутрішній, так і в зовнішній політиках. При цьому президент США закликав співвітчизників до терпіння, пояснивши, що труднощі, які виникають у зв'язку з економічною кризою, неможливо розв'язати швидко і безболісно.

Нагадаємо, 17 березня прем'єр-міністр Ірландії Брайан Коуен під час виступу в Білому домі через збій у роботі телесуфлера почав читати текст, який раніше прозвучав у виконанні президента США.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь