Переключиться на мобильную версию

Західні ЗМІ звинуватили російського виробника морозива у расизмі

Західні ЗМІ звинуватили рекламне агентство виробників реклами шоколадно-ванільного морозива Дует (Єкатеринбурзький холодокомбінат № 3), головним образом якої став перший афроамериканський президент США Барак Обама, у расизмі.
Як повідомляє Sky News, на обгортці морозива зображено усміхненого чорношкірого на тлі Білого дому, а малюнок підписано: "Смак тижня: чорний у білому". На думку західної преси, ця реклама криє у собі насмішку над Обамою та Білим домом.

Реклама, виставлена на веб-сайті Ads Of The World, спричинилася до безлічі суперечок. Представники антирасистських товариств заявили, що у рекламі закладена прихована небезпека, оскільки вона може призвести до упередження проти чорношкірих.

У свою чергу, представники РА зазначили, що не бачать нічого поганого у своєму продукті: "Своєю рекламою ми лише вітаємо той факт, що у Білому домі тепер засідає темношкірий президент".

Нагадаємо, це не перший випадок використання образу Обами російською рекламою. Так, на рекламних листівках однієї із московських стоматологічних клінік зображено нинішнього главу Білого дому із підписом: "Цілковита стоматологічна демократія".
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь