Переключиться на мобильную версию

ПАРЄ призначила доповідача із питання голоду 1930-х років у СРСР

Юридична комісія Парламентської Асамблеї Ради Європи на засіданні, яке відбувалося у Берліні, обрала доповідачем із питання голоду 1930-х років у СРСР британця Пола Роуена.
Призначено доповідача із питання голоду 1930-х років у СРСР
Призначено доповідача із питання голоду 1930-х років у СРСР
novosti.err.ee
Про це повідомив член російської делегації у ПАРЄ Дмитро В’яткін.

"На засіданні було остаточно запропоновано дві кандидатури: один представник був із Литви, іншим був пан Роуен. Таємним голосуванням із перевагою в один голос доповідачем було затверджено британського представника, - сказав В’яткін.

За його словами, перемога Роуена стала "цілковитою несподіванкою для більшості присутніх. Як пояснив В’яткін, "більшість у групі підтримувала литовського представника, який для нас був абсолютно неприйнятною кандидатурою".

"До думки нашої делегації прислухалися, і було призначено іншу кандидатуру", - підсумував російський парламентарій.

Нагадаємо, у червні 2008 року на засіданні Політичного комітету ПАРЄ було затверджено доповідача із питання засудження Голодомору як злочину тоталітарного режиму в Україні та на інших територіях колишнього Радянського Союзу. Ним став віце-президент ПАРЄ Олександр Біберай (Албанія). Він заявив, що слід окремо обговорювати питання Голодомору в Україні і питання масового голоду на території колишнього СРСР.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь