Переключиться на мобильную версию

Соратники Бурджанадзе проведуть два місяці в ув'язненні

Члени опозиційних партій Демократичний рух - Єдина Грузія та За порятунок Грузії, яких декілька днів тому заарештувала поліція, проведуть два місяці у попередньому ув'язненні.
Соратники Бурджанадзе відбуватимуть покарання у в’язниці
Соратники Бурджанадзе відбуватимуть покарання у в’язниці
pda.top.rbc.ru
Відповідне рішення сьогодні, 25 березня, прийняла Колегія із кримінальних справ Тбіліського міського суду. Шістьох опозиціонерів звинувачують у незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї.

Крім того, сьогодні МВС Грузії розповсюдило ще два відеозаписи, на яких соратники Бурджанадзе ніби-то готують держпереворот. На першому записі фігурують керівник Аджарського представництва партії Зураб Аваліані і Давид Гогрочадзе, які обговорюють можливе застосування у найближчому часі опозицією зброї, і направляються за придбанням.

На другому відеозаписі колишній співробітник МВС Роін Бугашвілі говорить про шляхи провокації у Грузії громадянської війни та про можливу користь для партії. Запис зроблено у штабі партії у районі Ісані-Самгорі у Тбілісі.

Сама Ніно Бурджанадзе - лідер партії Демократичний рух - Єдина Грузія назвала ці відеоматеріали абсурдом. "Те, що ми бачимо, це повний абсурд. Абсурд набирає усе більших масштабів, і, як бачимо, він триватиме до тих меж, які мені, вам, та усім нормальним людям буде дуже складно зрозуміти", - заявила Бурджанадзе.

Зазначимо, 9 квітня грузинська опозиція планує провести мітинг, на якому буде озвучено вимогу відставки президента Михайла Саакашвілі. Правоохоронці вважають, що у цей день можуть відбутися збройні інциденти.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь