Переключиться на мобильную версию

Країни, охочі приєднатися до НАТО, можуть це зробити – Обама

Президент США Барак Обама заявив, що, незважаючи на перезавантаження відносин з Росією, НАТО залишається відкритим для всіх країн, що бажають вступити до альянсу.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
likino.info

За підсумками зустрічі в Білому домі в генсеком Північноатлантичного альянсу Яапом де Хооп Схеффером Барак Обама в черговий раз заявив, що бажає вивести відносини з Росією на новий рівень. 

"Але це повинно узгоджуватися з членством в НАТО і з необхідністю донести всій Європі чіткий сигнал, що ми будемо продовжувати слідувати головному переконанню - що країни, які намагаються і хочуть приєднатися до НАТО, - можуть приєднатися". 

Генсек НАТО, у свою чергу, заявив, що альянс і Росія мають потребу один в одному. "Тому треба разом працювати в тих напрямках, за якими ми сходимося, і не приховувати розбіжностей", - додав Схеффер. 

Нагадаємо, 17 березня Комісія з політики США щодо Росії, до якої входять високопоставлені дипломати і політики, рекомендувала Обамі залишити ідею прийняття України і Грузії в НАТО і вибрати інші форми співпраці з Києвом і Тбілісі.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь