Переключиться на мобильную версию

На аукціоні у Великобританії продадуть один з ранніх автопортретів Гітлера

Перший з відомих автопортретів Адольфа Гітлера серед інших малюнків нацистського лідера буде продано в квітні на аукціоні у Великобританії.
Автопортрет Гітлера продадуть на аукціоні в Лондоні
Автопортрет Гітлера продадуть на аукціоні в Лондоні
CATERS/telegraph.co.uk

Як повідомляє газета Daily Telegraph, на маленькій акварелі, датованій 1910 роком, можна побачити чоловіка у коричневому костюмі, що сидить на кам'яному мосту. У нього немає очей, носа і вух, однак характерний зачіс волосся та ініціали А. Н. над фігуркою дозволили мистецтвознавцям атрибутувати картину.

Всього аукціонний дім Mullocks виставляє на продаж, який відбудеться 23 квітня, 13 робіт найкривавішого диктатора ХХ століття. За даними організаторів аукціону, це в основному ландшафтні пейзажі, повні квітів і дерев.

Цю частина мальовничої спадщини Гітлера виявив старшина британської армії Вілі Маккенн у 1945 році в німецькому Ессені, де його рота було розквартировано після закінчення війни. Потім старшина продав ці роботи невідомому покупцеві, і вони протягом десятиліть зберігалися в його колекції.

Британські ЗМІ повідомляють, що на останньому аукціоні живопису Гітлера в 2006 році, п'ять його малюнків придбав російський покупець у темних окулярах, з плюшевим ведмедиком, що звисав із його жовтого рюкзака.

Нагадаємо, у травні минулого року в Лондоні, в галереї White Cube було виставлено 13 робіт німецького фюрера. Експозиція називалася Будь Якби Гітлер був хіпарем, які б ми всі були щасливі.

Відповідно до спогадів Адольфа Гітлера, між 1910 і 1913 роками він написав біля тисячі акварелей. У ті роки вони продавалися за копійки, але з приходом Гітлера до влади його роботи подорожчали; вони дотепер залишаються предметом колекціонування.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь