Переключиться на мобильную версию

ХАМАС відновив переговори з Ізраїлем щодо звільнення Гілада Шаліта

Палестинський рух ХАМАС заявив у середу, 25 березня, про відновлення переговорів з Ізраїлем щодо обміну полоненого ізраїльського солдата Гілада Шаліта на палестинців, які перебувають в ізраїльських в'язницях.
ХАМАС пригрозив застосувати насильство по відношенню до полоненого
ХАМАС пригрозив застосувати насильство по відношенню до полоненого
warwick.ac.uk

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на офіційного представника ХАМАС.

За його словами, делегація ХАМАС вже знаходиться в столиці Єгипту Каїрі з тим, щоб продовжити укладання угоди.

Нагадаємо, 22 березня ХАМАС заявляв, що готовий відпустити полоненого ізраїльського солдата Гілада Шаліта в обмін на звільнення з ізраїльських в'язниць 450 палестинських бойовиків в найкоротші терміни.

17 березня ізраїльський уряд назвав неприйнятними умови бойовиків і відмовився йти на поступки. Ізраїль готовий відпустити 320 засуджених палестинців, але відмовляється звільняти тих, хто винен у загибелі ізраїльських громадян в результаті терористичних атак останніх років.

Тим часом, представники ХАМАС пригрозили застосувати насильство по відношенню до полоненого.

***

Гілад Шаліт, який служив на кордоні сектора Газа, потрапив у полон до бойовиків 25 червня 2006 року. Відповідальність за напад, в ході якого загинуло двоє товаришів по службі солдата, узяли три угруповання, у тому числі ХАМАС - рух, який роком пізніше встановив повний контроль над палестинським анклавом.

У відповідь Ізраїль почав п'ятимісячну військову операцію в секторі Газа, яка забрала життя 500 палестинців, але не сприяла звільненню Шаліта. В замін на звільнення ізраїльтянина палестинці вимагали звільнити 500 бойовиків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь