Переключиться на мобильную версию

Зарплата президента Афганістану складає 487 доларів

Заповнюючи податкову декларацію, президент Афганістану Хамід Карзай заявив, що його місячна зарплата не перевищує 500 доларів США, і жодних інших прибутків глава держави не має.
Зарплата президента Афганістану складає 487 доларів
Зарплата президента Афганістану складає 487 доларів
korrespondent.net/world/784920

Сьогодні, 26 березня, в оточенні глави Верховного суду країни і глави антикорупційного комітету афганський лідер Хамід Карзай підписав податкову декларацію. Виголосивши вголос Бісмілля Ур-Рахман ур-Рахім (В ім’я аллаха Милостивого і Милосердного), він поставив під документом свій підпис і закликав усіх державних службовців вчинити за  його прикладом.

За словами Карзая, його зарплата складає всього 24 тисячі 354 афгані (487 доларів) на місяць. При цьому жодних інших прибутків у нього немає, а весь статок президента не перевищує 10 тис. доларів, які лежать на рахунку в одному з банків Франкфурта, а також кількох коштовних каменів.

Після такої заяви Хамід Карзай закликав усіх перевірити правдивість його слів і звинуватив адміністрації західних країн у неправильному трактуванні ситуації в Афганістані. На думку глави держави, корупції в його країні не так багато, як про це говорять на Заході.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь