Переключиться на мобильную версию

Рогозін: Росія поки що не відновила повноформатну співпрацю з НАТО

Росія поки що не прийняла рішення про відновлення повноформатної співпраці з НАТО, заявив у п'ятницю, 27 березня, постпред РФ при НАТО Дмитро Рогозін.
"Баз НАТО не існує в природі"
"Баз НАТО не існує в природі"
echo.msk.ru

Перш за все, це стосується військової складової, зазначив Рогозін. "Ми вважаємо, що того рішення, яке було прийнято 5 березня міністрами закордонних справ країн-членів альянсу щодо Росії, недостатньо", - сказав Рогозін. Він додав, що рішення будуть приймати не тільки 26 членів НАТО, але і Росія.

"Ми ж досі вважаємо, що позиція, яку НАТО прийняло в серпні минулого року, є неприйнятною", - заявив Рогозін. За його словами, НАТО ретельно намагається відійти від з'ясування причин та наслідків війни на Південному Кавказі.

Російський дипломат також заявив, що Росія зацікавлена у військовому співробітництві з окремими країнами НАТО, а не з Альянсом в цілому. При цьому співпраця неможлива без вирішення політичних проблем.

"Що стосується військового співробітництва, ми воліли б і досі мати справу з конкретними країнами, чиї збройні сили ми сприймаємо з повагою", - сказав постпред.

Рогозін також зазначив, що "немає такого поняття як база НАТО, баз НАТО не існує в природі, існують бази конкретних держав, зокрема, американські військові бази, французькі, інших держав, тому треба їх правильно називати".

Нагадаємо, 17 березня президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що НАТО продовжує спроби розширення військової інфраструктури біля кордонів Росії.

***

5 березня міністри закордонних справ країн - учасниць НАТО офіційно оголосили про те, що Північноатлантичний альянс відновлює відносини з Росією.

Роботу Ради Росія-НАТО було припинено у вересні 2008 року після військового конфлікту між Росією та Грузією на Кавказі. Тоді країни Альянсу звинуватили російську сторону в непропорційному застосуванні сили та оголосили про припинення проведення засідань Ради на всіх рівнях.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь