Переключиться на мобильную версию

Медведєв доручив ФСБ розглянути питання про завершення операції у Чечні

Російський президент Дмитро Медведєв доручив директорові ФСБ розглянути питання про зняття режиму контртерористичної операції (КТО) у Чечні, яка діє уже більше дев'яти років.

"У зв'язку із тим, що ситуацію у Чеченській республіці суттєво нормалізовано, життя входить у нормальне русло, будуються сучасні об'єкти, вирішуються соціальні завдання, я вважаю, є необхідність розглянути питання про правовий режим КТО, що діє на території Чечні", - заявив Медведєв на зустрічі із директором ФСБ Олександром Бортниковим.

Разом із тим президент підкреслив, що ФСБ має продовжити контроль за ситуацією, вводячи у разі потреби й окремі елементи режиму КТО.

"Цю роботу не можна ні припиняти, ні послаблювати. Ми повинні, з одного боку, створювати нові можливості для громадян, для залучення інвестицій та створення нових робочих місць у Чечні, але із іншого боку - повинні послідовно і жорстко боротися з терористами", - сказав глава держави.

Питання про зняття режиму може бути вирішене уже 31 березня, коли Національний антитерористичний комітет (НАК) проведе чергове засідання. За словами представника апарату НАК, одним із питань, що заплановано обговорити на засіданні, буде скасування режиму контртерористичної операції на території Чеченської Республіки.

Режим КТО передбачає ряд обмежень, які діють на території регіону. Зокрема, діє певний порядок огляду громадян, контролю за їхнім пересування, функціонування аеропортів та ін.

Нагадаємо, 25 березня про ймовірність завершення операції у Чечні заявив президент республіки Рамзан Кадиров. Як відомо, указ про введення режиму КТО було підписано президентом Росії 23 вересня 1999 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь