Переключиться на мобильную версию

У столиці Індонезії прорвало дамбу: кількість жертв зросла до 77 чоловік

Кількість жертв внаслідок прориву дамби в Індонезії досягла 77 чоловік, ще 100 вважаються зниклими безвісті. Про це повідомляють рятувальні служби країни.
Прорив дамби в передмісті Джакарти відбувся в ніч на п'ятницю
Прорив дамби в передмісті Джакарти відбувся в ніч на п'ятницю
pictures.reuters.com

За станом на ранок суботи, 28 березня, вода в затоплених районах спала, проте на вулицях, як і раніше, залишаються мул, який принесла вода,  повалені дерева та будівельне сміття, що утворилося  в результаті руйнування сотень будинків.

Як стало відомо, в рятувальних роботах, що тривають з моменту катастрофи, беруть участь співробітники екстрених служб, поліція і збройні сили Індонезії.

До пошуків зниклих безвісті підключилися сотні волонтерів, які допомагають рятувальникам розбирати завали. Однак, за словами представника Агентства з ліквідації наслідків лих Пріяді Кардоно, кількість жертв ще може зрости.

"Кількість загиблих може зрости, так як основне завдання влади - це пошук зниклих людей", - сказав він.

Представники поліції вважають, що в інциденті винна влада, яка не вжила необхідних заходів щоб уникнути трагедії, знаючи, що дамба потребує ремонту.  

Нагадаємо, прорив дамби в передмісті Джакарти відбувся в ніч на п'ятницю. Побудована в 1933 році гребля не витримала натиску води, рівень якої піднявся в результаті сезонних проливних дощів. Хвиля, висотою близько трьох метрів, яка утворилася після прориву дамби, зруйнувала кілька приміських районів столиці Індонезії.

Міністерство громадських робіт країни заявило, що за фактом події проведуть розслідування.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь