Переключиться на мобильную версию

Віце-прем'єр РФ: Україна і ЄС не виграють, ігноруючи інтереси Росії

Перший віце-прем'єр Росії Віктор Зубков розкритикував нещодавно укладену угоду між Україною і Євросоюзом про модернізацію української ГТС, заявивши, що такі кроки порушують раніше прийняті домовленості про необхідність спільного із РФ вирішення подібних.
Перший віце-прем'єр Росії Віктор Зубков
Перший віце-прем'єр Росії Віктор Зубков
lenta.ru

Про це Зубков сказав в інтерв'ю програмі Вести субботы.

"Вони порушують всі угоди, які говорять про те, що ми будемо разом усе вирішувати. Я думаю, що ця політика недальновидна і вона нічого хорошого не принесе - ні Євросоюзу, ні Україні", - зазначив Зубков. 

Відповідаючи на запитання, чи не є форсування Газпромом ідеї будівництва додаткової гілки в Туреччину своєрідним  натяком українцям, Зубков зазначив: "Я думаю, що Газпром ті завдання, які йому поставлені і щодо  Північного потоку, і щодо Південного потоку, і інші завдання, які поставлені Газпрому як одній з найбільших світових  компаній,  вирішує, і вирішує усе  в плановому порядку".  

"У всіх цих завдань одна мета -  безперебійне забезпечення європейських споживачів нашим російським газом", - підкреслив політик.

Як повідомлялося, найближчим часом навряд чи варто очікувати поновлення міжурядових консультацій Росії і України, вважають у Кремлі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь