Переключиться на мобильную версию

Меркель: ЄС і США не конкурують

Євросоюз і США не мають серйозних розбіжностей щодо шляхів виходу з глобальної кризи.
Ангела Меркель
Ангела Меркель
pictures.reuters.com

Таку думку Ангела Меркель висловила в опублікованому сьогодні інтерв'ю газеті Financial Times.

"Ми йдемо разом для прийняття спільних рішень, а не для того, щоб конкурувати один з одним. Ми всі хочемо одного і того ж: знову поставити якомога швидше економіку на ноги й не допустити повторення подібної кризи," - зазначила політик.

"Євросоюз і Сполучені Штати можуть досягти гарних результатів у всіх сферах," - зазначила вона.

Меркель також висловила велике задоволення тим, що президент США Барак Обама підтримує заходи як з фінансового стимулювання економіки, так і з посилення контролю над регулюванням фінансових ринків.

"Я була дуже рада це почути", - зазначила Меркель одразу після проведення відеоконференції з главою Білого дому.   

Також Меркель наполягає, що не слід покладати завищені надії на вирішення проблем світової економіки на саміті великої двадцятки в Лондоні.

"Ми говоримо про створення архітектури нового глобального фінансового ринку і відразу вирішити це завдання в британській столиці не зможемо", - наголосила канцлер. "Ми, природно, відразу не вирішимо проблеми фінансової кризи, а також проблеми торгівлі", - зазначила Меркель.

"Ми повинні засвоїти певні уроки з причин нинішньої кризи. Це відбулося через те, що ми живемо не відповідно до своїх можливостей. Після кризи в Азії в 1997 році і подій 11 вересня уряди заохочували ризик для прискорення темпів економічного розвитку. Ми не повинні повторювати цю помилку , і нам слід домагатися зростання виключно на більш твердому ґрунті, "- зазначила політик.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь