Переключиться на мобильную версию

Медведєв вважає, що модернізація армії одне з першочергових завдань Росії

Президент РФ Дмитро Медведєв вважає, що модернізація Збройних сил Росії здійснюється виходячи з оборонних потреб країни та її ролі в міжнародних відносинах, вона не представляє ні для кого загрози.
Медведєв вважає, що модернізація армії одне з першочергових завдань Росії
Медведєв вважає, що модернізація армії одне з першочергових завдань Росії
pictures.reuters.com

Про це він заявив відповідаючи на відповідне питання, в інтерв'ю Бі-бі-сі напередодні свого візиту в Лондон на Саміт Великої двадцятки.  

"Модернізація - це абсолютно нормальна робота. Росія як велика держава, як відповідальний учасник міжнародного клубу, як постійний член Ради Безпеки, має низку серйозних обов'язків", - сказав Медведєв.  

Медведєв нагадав, що Росія - велика ядерна країна. "І ми несемо відповідальність за основними конвенціями", - нагадав він.

"Керівництво країни виходить з того, що модернізація армії – одне з першочергових завдань для Росії. Ми повинні мати ефективну оборонну систему. Але неможливо, щоб вона була на рівні 70-80-х років. Ми повинні мати вже оборонну систему ХХI століття", - сказав Медведєв.   

"Звичайно, це не слід розглядати як якийсь крок, спрямований проти когось", - підкреслив він.

Президент РФ пояснив, що саме зараз Росія знайшла можливість модернізувати свої Збройні сили.

"Те, що ми не займалися цим у 90-ті роки, не означає, що ми не хотіли модернізувати свою оборону. У нас просто не було на це можливостей", - сказав він.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь