Переключиться на мобильную версию

В Колумбії судять чоловіка, від якого дочка народила 11 дітей

Житель Колумбії постав перед судом за звинуваченням у багаторічному ув’язненні і зґвалтуванні власної дочки, яка народила від нього 11 дітей.
В Колумбії судять чоловіка, від якого дочка народила 11 дітей
В Колумбії судять чоловіка, від якого дочка народила 11 дітей
last24.info

Як стало відомо, Арсебіо Альварес вперше зґвалтував дочку, коли тій ще не виповнилося й 10-ти років.   

У свою чергу, 58-річний Альварес, якого місцева преса охрестила чудовиськом з Марікіти (за назвою міста, де він живе), відкидає звинувачення в кровозмішенні і зґвалтуванні.  

За його словами, потерпіла, якій зараз 35 років, йому не рідна дочка, а прийомна.

"Ми вступили в романтичні відносини, тому що дійсно любили один одного. Але вона не моя дитина", - стверджував Альварес в суді.

Потерпіла каже, що завжди вважала Альвареса рідним батьком. Жінка повідомила поліції, що її мати померла, коли їй було п'ять років, і вона залишилася під опікою батька - Альвареса.  

"Він ніколи не говорив про (інцест), про те, чому ми цим займалися. Іноді я питала його, і тоді він відповідав, що на те воля Божа", - розповіла вона.

За словами постраждалої, її неодноразово ґвалтували, і вона народила від Альвареса 11 дітей, троє з яких померли.  

Як стало відомо, звернутися в поліцію жінку переконав її духівник. На даний момент постраждала і її діти знаходяться під державною опікою.

Активісти організацій із захисту прав дітей закликають засудити Альвареса до довічного ув'язнення, вказуючи на те, що сотні тисяч випадків сексуального насильства над дітьми в Колумбії не доходять до суду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь