Переключиться на мобильную версию

Навколо глави МВС Британії розгорівся секс-скандал

Секс-скандал навколо глави МВС Британії Джекі Сміт став однією з центральних тем сьогоднішніх британських ЗМІ: справа в тому, що витрати за Інтернет, звідки скачали фільми для дорослих, були оплачені з держбюджету.
Джекі Сміт не раз виступала за пряме втручання в приватне життя громадян країни, коли мова йде про безпеку держави
Джекі Сміт не раз виступала за пряме втручання в приватне життя громадян країни, коли мова йде про безпеку держави
lenta.ru

Місцева преса повідомляє про те, що в домі міністра в Інтернеті було переглянуто два порнофільми, за що було заплачено 10 фунтів стерлінгів.  

Всесвітню мережу для чиновників в країні оплачує держбюджет, який поповнюють платники податків, і міністр вже вибачилася за те, що скористалася програмою з відшкодування витрат на Інтернет для держслужбовців, повідомляє Бі-бі-сі.   

Джекі Сміт погодилася з припущеннями журналістів про те, що фільми, швидше за все, дивився її чоловік, і наголосила, що її в цей час не було вдома. Дізнавшись про скандал, вона була просто шокована і серйозно посварилася з чоловіком, стверджують джерела в Бі-бі-сі.

Guardian при цьому цитує заяву міністра: "Як тільки я дізналася про це непорозуміння, тут же звернулася у відповідний парламентський комітет, щоб все виправити. Всі гроші будуть повернуті".  

Цей скандал не зашкодить кар'єрі голови британського МВС, вважають спостерігачі.

Сама Джекі Сміт не раз виступала за пряме втручання в приватне життя громадян країни, коли мова йде про безпеку держави.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь