Переключиться на мобильную версию

Родич розповів подробиці замаху на Суліма Ямадаєва

У Дубаї на Суліма Ямадаєва було скоєно замах, але він залишився живий, повідомив у понеділок по телефону з Чеченської Республіки один із близьких родичів Суліма Ямадаєва, який побажав залишитися неназваним.
Сулім Ямадаєв
Сулім Ямадаєв
img.beta.rian.ru

За його словами, раніше він розмовляв по телефону з особою, яка перебувала з Ямадаєвим в Дубаї.

"Дійсно, як стало нам (родичам) відомо, на Суліма в Дубаї було скоєно замах - у нього кілька разів стріляли невідомі. Він отримав поранення, але залишився живий. При цьому Сулім встиг відкрити вогонь у відповідь, це і врятувало йому життя. Зараз він знаходиться в одному з госпіталів міста, де йому була надана вся необхідна допомога", - повідомив родич.

При цьому він нічого не сказав про стан пораненого, зазначивши лише, що його життя поза небезпекою. На запитання, хто міг скоїти замах на Ямадаєва, родич сказав, що зараз це з'ясовується.

Як повідомляє інтернет-видання Life.Ru, лікарня та палата, де знаходиться Ямадаєв, взяті під охорону місцевої поліції. Брат Суліма Іса Ямадаєв розповів, що дізнався про замах від невістки і відразу ж вилетів в Дубаї, але поки не зміг побачитися з пораненим.

Офіційних коментарів з боку правоохоронних органів РФ і ОАЕ отримати поки не вдалося.

Як повідомлялося, під час замаху на колишнього командира батальйону Схід Суліма Ямадаєва убитий житель Чечні Сулейман Мадов.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь