Переключиться на мобильную версию

У Палестині розпустили дитячий оркестр після виступу на концерті для жертв Голокосту

Влада табору для палестинських біженців Дженін розпустила дитячий оркестр, який виступив в Ізраїлі на концерті для євреїв, що вижили у Голокост.
Дитячий оркестр розпустили після концерту для постраждалих від Голокосту
Дитячий оркестр розпустили після концерту для постраждалих від Голокосту
АР

Як повідомляє AP, оркестр з 13 молодих музикантів Струни свободи під керівництвом диригента Вафи Юнес прийняв запрошення спонсорів і виступив на концерті, організованому в рамках програми День добрих справ у Тель-Авіві.

Однак, після повернення в Палестину, керівника колективу звинуватили в тому, що вона дітей втягла в політику, а оркестр розпустили.

"Голокост мав місце, однак ми стали жертвами такого ж знищення з боку самих євреїв", - заявив лідер громади табору Дженін Адна Хінді, додавши, що через ізраїльтян багато палестинців змушені вже 50 років жити в таборах для біженців, подібних Дженіну.

Адна Хінді також заявив, що диригент оркестру "використовувала дітей у великому політичному питанні".

Більшість батьків дітей, які брали участь в оркестрі, також засудили концерт у Тель-Авіві.

Нагадаємо, у 2007 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, яка засуджує заперечення Голокосту. У ній зазначається, що пам'ять про Голокост покликана запобігти можливості майбутніх актів геноциду, а будь-які спроби поставити під сумнів реальність цієї трагічної сторінки історії таять загрозу її повторення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь