Переключиться на мобильную версию

Росія не буде псувати відносини з Європою через декларацію по ГТС України

Росія не буде кардинально переглядати відносини з країнами Євросоюзу і з компаніями-покупцями російського газу через підписання українсько-європейської декларації по газу.

Про це в інтерв'ю телеканалу НТВ заявив віце-прем'єр РФ Ігор Сечін, який курує російським ПЕК.

Відповідаючи на запитання про те, чи може Росія переглянути відносини з країнами і підприємствами ЄС як відповідь на декларацію, Сечін зазначив, що в Москві "не бачать причин для такої кардинальної зміни конструкції співробітництва".

Віце-прем'єр нагадав, що в російському ПЕК активно працюють і присутні найбільші європейські компанії... "Так само російські компанії є частиною глобального ринку", - сказав Сечін,

За словами віце-прем'єра, російська влада буде "показувати свою спроможність і нормальною роботою", проводитиме консультації зі споживачами. "Мені здається, тут (у декларації) дуже багато суб'єктивного. І здається малоймовірним розвиток шляху саме по тому алгоритму, який зазначений у цій декларації. Тут грунтовних напрацювань, професійних напрацювань не видно", - сказав Сечін.

"Треба ще подивитися, хто з Євросоюзу підтримує зроблені заяви. Тим більше, що за нашими даними в роботі з нашими партнерами, у тому числі і в Єврокомісії, документ готувався дуже кулуарно", - додав він.

Нагадаємо, 29 березня перший віце-прем'єр Росії Віктор Зубков розкритикував укладену нещодавно угоду між Україною та Євросоюзом про модернізацію української ГТС, і заявив, що такі кроки порушують раніше прийняті домовленості про необхідність спільного з РФ вирішення подібних проблем.

Як повідомлялося, 26 березня, офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Андрій Нестеренко заявив, що підписана 23 березня в Брюсселі декларація про модернізацію української газотранспортної системи є недружнім кроком по відношенню до Росії з боку України та ЄС.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь