Переключиться на мобильную версию

Парламентські вибори в Чорногорії виграли прихильники НАТО і ЄС

Парламентські вибори в Чорногорії завершилися переконливою перемогою правлячої коаліції, яка виступає за зближення країни з Європейським Союзом і НАТО.
Джуканович не вперше обійме посаду керівника Чорногорії
Джуканович не вперше обійме посаду керівника Чорногорії
АР

За попередніми даними, правлячий блок на чолі з прем'єр-міністром Міло Джукановичем отримав більше 50% голосів.

При цьому основна опозиційна Соціалістична народна партія, яка відстоює розширення зв'язків з Сербією, набрала, згідно із прогнозами, близько 16%.

Представники опозиції пояснили свою невдачу тим, що голосування відбулося у момент, коли Чорногорія ще повною мірою не відчула наслідків міжнародної фінансової кризи.

Парламентські вибори були проведені достроково: уряд країни заявив, що потребує мандат виборців на реалізацію програми економічних реформ.

Джуканович вперше обійняв посаду керівника Чорногорії у 1991 році, з тих пір він неодноразово ставав прем'єр-міністром та президентом країни. Опоненти лідера уряду неодноразово звинувачували його адміністрацію у корупції.

Чорногорія з населенням близько 600 тисяч осіб є найменшою країною колишньої Югославії. Парламент обирається строком на чотири роки. Нинішні парламентські вибори стали другими за рахунком після виходу Чорногорії з державного об'єднання Сербії і Чорногорії у 2006 році.

Нагадаємо, у грудні Чорногорія подала офіційну заявку на вступ у Європейський Союз.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь