Переключиться на мобильную версию

У Пакистані завершено операцію проти бойовиків, які захопили тренувальний центр

Влада Пакистану заявила про закінчення операції з пошуку та знищення бойовиків, які сьогодні, 30 березня, захопили тренувальний центр поліції у районі міста Лахор на сході країни.

"Операцію завершено. Четверо терористів убито і три заарештовано", - заявив секретар МВС Камаль Шах. За даними Reuters, всього у ході нападу та операції зі звільнення поранення отримало не менше 89 поліцейських.

Дані про число загиблих уточнюють. Проте раніше місцеві телеканали повідомляли про загибель 25 осіб.

Нагадаємо, сьогодні вранці було скоєно напад на тренувальний центр поліції на сході Пакистану. За даними місцевих ЗМІ, перед нападом бойовики зібралися у мечеті, розташованій неподалік від тренувального табору.

Спочатку вони закидали центр гранатами, а потім, увірвавшись всередину, почали розстрілювати поліцейських. Є інформація про те, що усі бойовики були переодягнені у поліцейську форму.

Невдовзі після того, як вони прорвалися до приміщення комплексу і сховалися у кімнатах, поліція за підтримки армійських підрозділів розпочала штурм.

За попередніми даними, у момент нападу в будинку перебувало до 800 курсантів та викладачів. До числа заручників бандитів, які переховувалися в академії, увійшло 35 осіб.


Відповідальності за напади поки що не взяло на себе жодне  відоме угруповання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь