Переключиться на мобильную версию

Мешканці кількох штатів США повідомили про таємничі вогні в небі

У неділю, 29 березня, жителі штатів Меріленд, Вірджинія і Північна Кароліна повідомили про яскраві спалахи вогнів у небі, які супроводжувалися звуками, схожими на вибух.
У США повідомили про яскраві спалахи вогнів у небі
У США повідомили про яскраві спалахи вогнів у небі
newsru.com

Національна метеорологічна служба намагається пояснити природу явища, яке зацікавило місцевих жителів, повідомляє Wbaltv.com.

Деякі люди висловили припущення, що це була велика кульова блискавка зеленого кольору з помаранчевим виблискуючих хвостом. В міру наближення до землі цей таємничий об'єкт міняв колір. За словами одного із очевидців, це було схоже на метеорит, який, як він бачив, пізніше стрімко впав на землю.

Люди, які телефонували в службу порятунку, говорили про те, що бачили у небі спалахи жовтого, білого, помаранчевого та синього кольорів. Деякі описали звук, схожий на вибух або гуркіт грому.

У вашингтонській Військово-морській обсерваторії США висунули версію, що, швидше за все, це були частини відокремлень другого ступеня російського корабля Союз, який минулої суботи пристикувався до Міжнародної космічної станції, повідомляє SPACE.com.

Експерти вважають, що ці частини, які не згоріли в щільних шарах атмосфери, повинні були з'явитися саме в тому місці, де американці бачили вогні і чули звуки вибуху. Водночас, зазначається, що це занадто великий збіг, щоб бути просто збігом.

Нагадаємо, у лютому мешканці Техасу спостерігали вогняну кулю в атмосфері, а також уламки, які падали з неба. Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) припустило, що незвичайне явище пов'язане із входженням у земну атмосферу уламків супутників Космос 2251 і Iridium 33. Проте пізніше експерти повідомили, що явище було викликано метеороїдом, що ввійшов в атмосферу Землі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь