Переключиться на мобильную версию

Поліція Дубаї: Ямадаєва вбито, тіло передано його братові

Тіло вбитого в Дубаї Сулима Ямадаєва передано в понеділок, 30 березня, його братові, який знаходиться в Еміратах, повідомило джерело в Головному командуванні дубайської поліції.
"Тіло убитого знаходилося в морзі"
"Тіло убитого знаходилося в морзі"
rusrep.ru

"Тіло убитого знаходилося в морзі Головного управління дубайської поліції і вчора було передано його братові", - сказало джерело у вівторок, 31 березня, коментуючи повідомлення деяких ЗМІ з приводу того, що Сулим Ямадаєв нібито залишається на лікуванні в одному з дубайських шпиталів.

Як повідомлялося, у понеділок російський консул в Дубаї Сергій Красногоров повідомив про загибель колишнього командира батальйону Схід Ямадаєва в результаті замаху. Він посилався на дубайську поліцію, але уточнив, що в консульстві поки не отримували офіційних документів про смерть Ямадаєва і не бачили його паспорта.

У той самий час сайт Lіfe.ru з посиланням на брата Ямадаєва Ісу повідомив, що Сулима важко поранено в результаті замаху, він жив, і отямився. Таку інформацію нібито надали родичі Ямадаєва, яких допустили в лікарняну палату. За словами його брата Ісу Ямадаєва, медики поки що не дозволяють розмовляти.

***

2005 року Сулиму Ямадаєву було присвоєно звання Героя Росії за заслуги перед федеральними силами. Його загін, батальйон Схід, працював на Головне розвідувальне управління Генштабу.

У Ямадаєва та його братів були напружені стосунки з президентом Чечні Рамзаном Кадировим, який звинувачував їх у вбивствах та викраденні людей.

2008 року батальйон Схід було розформовано, а в серпні того ж року брати Сулим і Бадруді Ямадаєви були оголошені у федеральний розшук. Однак незабаром після цього Сулим Ямадаєв взяв участь у військовому конфлікті в Південній Осетії, і слідом за цим розшук було припинено.

24 вересня 2008 року на Смоленській набережній Москви було вбито брата Суліма Ямадаєва - Руслан Ямадаєв. Невстановлений злочинець відкрив вогонь з вогнепальної зброї по автомобілю Mercedes, у якому перебували колишній депутат Держдуми РФ Руслан Ямадаєв і колишній військовий комендант Чечні Сергій Кізюн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь